KADROMUZ

Kurucu Avukatımız

Avukat Nevin Burcu GÜNEŞ

Av. Nevin Burcu Güneş 2005 senesinde Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden başarıyla mezun olduktan sonra çocukluğunun ve gençliğinin de geçmiş olduğu Beykoz bölgesinde özellikle gayrimenkul ve aile hukuku alanında stajını tamamlayarak, 2006 senesinin son aylarında avukatlık mesleğine profesyonel anlamda ilk adımını atmıştır. Kendisi 2008 senesinden bu yana Beykoz Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Üyeliği yapmakta olup, ayrıca Beykoz Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesidir. 2008-2010 yılları arası İstanbul Barosu Beykoz Bölge Temsilciliği de yapmış olan Av. Nevin Burcu Güneş, aynı zamanda 2007 senesinde almış olduğu Adalet Bakanlığı 3. Sınıf Noterlik Belgesi ile de ileriki dönemlerde Beykoz Bölgesinde noterlik yapmayı da hedeflemektedir. Tüm bu başarıların yanı sıra Adalet Bakanlığı’nın sunmuş olduğu bilirkişi olma hakkını kazanmış olup, Hukuku Bilirkişi ünvanı ile TC Mahkemelerinde mevcut görevi layığıyla ve tarafsız olarak yerine getirmektedir. Halen Kemerburgaz Üniversitesi Özel Hukuk alanında Uluslar arası Ticaret Hukuku okuyan Nevin Burcu Güneş’in tez çalışmalarına ise devam etmektedir. Tüm bunların yanı sıra İstanbul Barosu CMK Sertifikasını ile Avrupa İnsan Hakları Sertifikasını almaya hak kazanmış olan Av. Nevin Burcu Güneş, gerek Beykoz’da gerekse ülke çapında birçok sivil toplum kuruluşunda da faaliyetlerini sürdürmektedir.
Av. Nevin Burcu Güneş, özellikle Gayrimenkul Hukuku başta olmak üzere, 2B Mevzuatı ve uygulanması, Kadastro Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, İcra Hukuku, İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Kira Hukuku ile Ticaret Hukuku alanında kendini yetiştirerek birçok ulusal ve uluslar arası şirkete de hukuki danışmanlık sağlamaktadır. Kendisi çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Asistan

Şeyma CANSIZ

Büromuzun asistanı Şeyma Cansız Eskişehir Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olduktan sonra eğitimine devam etmiş ve bunun yanı sıra büromuzda icra işlerine başkanlık ederek müvekkil-vekil organizasyonu da iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca adliye başta olmak üzere tüm resmi kurum ve kuruluşlarda kendisini saygısı ve iş kalitesiyle sevdiren asistanımız, büromuzu da en güzel şekilde temsil etmektedir.